Pomoc w kryzysie

Pomoc w kryzysie

Różnego rodzaju kryzysy mogą pojawić się w życiu każdego z nas. Na ogół radzimy sobie z nimi samodzielnie, bazując na własnych zasobach, po które potrafimy sięgnąć. Zdarza się jednak, że kryzys paraliżuje. Wówczas wyjście z kryzysu w Szczecinie jest możliwe z pomocą specjalisty. Oferuję profesjonalne wsparcie w sytuacjach kryzysowych.

Pomoc w kryzysie Szczecin – wsparcie w różnych sytuacjach kryzysowych

Jestem doświadczonym terapeutą, który oferuje fachowe wsparcie w różnych sytuacjach kryzysowych. Pracuję zarówno z osobami zmagającymi z kryzysem związanym ze stratą, jak i kryzysami rozwojowymi. Zgłosić mogą się do mnie wszyscy, którzy czują, że nie radzą sobie ze stratą pracy, odejściem partnera, śmiercią bliskiej osoby, ale także ci, którzy źle znoszą wejście w kolejne etapy życia. Każdy – bez względu na powód zgłoszenia – może liczyć na profesjonalne, fachowe wsparcie. Pracując z osobą w kryzysie, szczególnie mocno bazuję na indywidualnych zasobach. Pomagam w odnajdywaniu tego, co może pomóc pokonać kryzys. Wspieram w tworzeniu indywidualnej sieci wsparcia, co w sytuacjach kryzysowych ma bardzo duże znaczenie. Jeśli trzeba, wspólnie z klientem tworzę plan bezpieczeństwa, do którego można sięgnąć w razie zaostrzenia problemów.


Pracuję z osobami zarówno młodymi, jak i starszymi. Nie ma dla mnie również znaczenia płeć. Każdy, kto znalazł się w kryzysie może liczyć na moją pomoc. Dzięki mnie wyjście z kryzysu w Szczecinie stanie się dużo prostsze.

Osoby uzależnione od alkoholu mają często trudności z zauważeniem konkretnych zmian w funkcjonowaniu, które w sposób znaczący komplikują życie im samym oraz ich najbliższym. W zatrzymaniu procesu destrukcji wynikającej z nadużywania alkoholu bardzo istotną rolę odgrywa rzetelna diagnoza postawiona przez specjalistę. Stanowi to często pierwszy krok w przełamaniu barier przez osobę uzależnioną.

 Praca w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania

Osoby w kryzysie szczególnie potrzebują poczucia bezpieczeństwa. W moim gabinecie każdej osobie, która znalazła się w kryzysie tworzę bezpieczną przestrzeń. Pracuję tak, aby moi klienci czuli się swobodnie, wiedzieli, że mogą mi zaufać. Gwarantuję dyskrecję, jednocześnie nie bojąc się podejmowania zdecydowanych działań, jeśli sytuacja tego wymaga. Jestem specjalistą z wieloletnim doświadczeniem, który doskonale wie, jak wyglądają sygnały alarmowe. Metody pracy dopasowują zawsze do rodzaju kryzysu, a także potrzeb klienta. Jeśli trzeba, jestem bardziej dyrektywny, wskazując, co należy w danej sytuacji zrobić. 

Nigdy nie zostawiam klienta w kryzysie samemu sobie. Regularnie korzystam z superwizji, co pozwala mi jeszcze efektywniej pomagać moim klientom. Nieustannie dbam o jakość mojej pracy.


Czujesz, że nie panujesz nad swoim życiem? Wydarzyło się w nim coś, co zupełnie wytrąciło Cię z równowagi? Szukasz pomocy? Nie wiesz, co zrobić, aby pokonać kryzys? Czujesz, że sytuacja zaczyna Cię przerastać? Nie czekaj. Zapraszam do kontaktu wszystkich zmagających się z trudnymi sytuacjami życiowymi. Gwarantuję wsparcie i profesjonalną pomoc.

Jeśli doświadczasz cierpienia, zagubienia, nie rozumiesz siebie i swoich reakcji a wychowałaś/eś się w rodzinie, w której jedno lub oboje rodzice nadużywali alkoholu,

Zadzwoń!

Istnieje możliwość umówienia konsultacji online

Jeśli aktualnie bliska Ci osoba nadużywa alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych a Ty cierpisz z tego powodu i nie wiesz co możesz zrobić, przyjdź! Razem znajdziemy wyjście z tej trudnej sytuacji.