Leczenie seksoholizmu

Leczenie seksoholizmu

Seks stanowi istotną część życia. Zdarza się jednak, że przeradza się w uzależnienie. Wprawdzie nie uzależnia fizycznie, ale może doszczętnie zrujnować życie zawodowe i rodzinne. Jestem terapeutą uzależnień, który oferuje również leczenie uzależnienia od seksu. Seksoholizm w Szczecinie to temat, który nie jest mi obcy.

Terapeuta z wysokimi kwalifikacjami

Uzależnienie od seksu w Szczecinie to uzależnienie behawioralne, którym zajmuję się dawna. Pracuję zarówno z uzależnionymi od seksu mężczyznami, jak i kobietami. Na moją pomoc mogą liczyć wszyscy, których dotknął seksoholizm w Szczecinie bez względu na orientację płciową. Jestem w tym względzie wysokiej klasy specjalistą, czego potwierdzeniem są posiadane przeze mnie kwalifikacje. Posiadam umiejętności pracy nad tą niezwykle wrażliwą i delikatną sferą życia człowieka. Pracuję tak, aby wyhamować dysfunkcyjne zachowania w sferze seksualnej, jednocześnie nie pozbawiając klienta możliwości czerpania radości z życia seksualnego. Doskonale wiem, że seks jest tym, czego nie da się całkowicie wyeliminować.

Osoby uzależnione od alkoholu mają często trudności z zauważeniem konkretnych zmian w funkcjonowaniu, które w sposób znaczący komplikują życie im samym oraz ich najbliższym. W zatrzymaniu procesu destrukcji wynikającej z nadużywania alkoholu bardzo istotną rolę odgrywa rzetelna diagnoza postawiona przez specjalistę. Stanowi to często pierwszy krok w przełamaniu barier przez osobę uzależnioną.

Seksoholizm Szczecin: praca z uzależnieniem w przyjaznej atmosferze

Erotomania w Szczecinie to szczególny rodzaj uzależnienia. Dotyczy najbardziej intymnej części naszego funkcjonowania. Dlatego wymaga szczególnego podejścia. W pracy z seksoholizmem duże znaczenie ma atmosfera pracy. Jestem doświadczonym terapeutą uzależnień, który potrafi zapewnić klientowi intymność, prywatność i poczucie bezpieczeństwa. 

W takiej atmosferze mówienie o swojej seksualności i związanych z nią problemach staje się prostsze. Bardzo dbam o to, aby nie oceniać moich klientów, co w przypadku uzależnienia od seksu ma szczególne znaczenie. Jednocześnie jasno wskazuję klientom na ryzyko, jakie ponoszą, jeśli nie zdecydują się ostatecznie na pracę nad uzależnieniem w tym obszarze. Pomagam klientom w zidentyfikowaniu czynników ryzyka, wspólnie z nimi opracowuję czynniki chroniące. Pracuję również nad wypracowaniem przez klientów prozdrowotnych umiejętności życiowych. Wszystko po to, aby podnieść ich komfort życia i zaprowadzić porządek w życiu emocjonalnym i seksualnym. Wspieram także bliskich osób, u których rozpoznano uzależnienie od seksu w Szczecinie.


Zauważyłeś, że seks zaczyna zbyt mocno dominować w Twoim życiu? Przekłada się to na pogorszenie relacji z partnerem? Z uwagi na seks zaniedbujesz inne sfery swojego życia? Najchętniej zrezygnowałbyś z innych aktywności i skoncentrował się wyłącznie na seksie? Jestem specjalistą, który może Ci pomóc. Leczę uzależnienie od seksu w Szczecinie. Zapraszam do kontaktu.

Jeśli doświadczasz cierpienia, zagubienia, nie rozumiesz siebie i swoich reakcji a wychowałaś/eś się w rodzinie, w której jedno lub oboje rodzice nadużywali alkoholu,

Zadzwoń!

Istnieje możliwość umówienia konsultacji online

Jeśli aktualnie bliska Ci osoba nadużywa alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych a Ty cierpisz z tego powodu i nie wiesz co możesz zrobić, przyjdź! Razem znajdziemy wyjście z tej trudnej sytuacji.