Warsztaty

Warsztaty stacjonarne

Dla osób, które z różnych powodów nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w warsztatach wyjazdowych istnieje możliwość zrealizowania tych warsztatów w formie weekendowej, bez wyjazdu i noclegu.

Zajęcia trwają 12 godzin i są podzielone na dwie części: sobota 6 godzin i niedziela 6 godzin.

Zapytaj o najbliższy termin watszatów

Warsztaty wyjazdowe

Mam ogromne doświadczenie w niesieniu pomocy głównie osobom uzależnionym od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych. Pomaganiem osobom uzależnionym zajmuję się od 1996 r. 11 lat pracowałem w oddziale stacjonarnym (zamkniętym ) praca w takiej placówce daje możliwość solidnego poznania pracy terapeutycznej.

Potrzebujesz pomocy?

Pomogłem już setkom osób. Tobie też pomogę!

Istnieje możliwość umówienia konsultacji online

Zadzwoń!

Warsztaty psychologiczne dotyczące uzależnienia

Praca z uzależnieniem może przybierać różną formę. Terapię indywidualną warto wzbogacić pracą warsztatową. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom osób uzależnionych, które chcą jeszcze lepiej poznać siebie i swoje uzależnienie, proponują warsztaty psychologiczne z uzależnienia w Szczecinie.

Warsztaty psychologiczne uzależnienie Szczecin – oferta

Warsztaty z uzależnienia w Szczecinie to w moim gabinecie bogata oferta. Proponuję zarówno warsztaty wyjazdowe, jak i te mające formę stacjonarną. Decydując się na te drugie, moi klienci nie muszą w ogóle wyjeżdżać. Wiążę się to z niższym kosztem, który pozwala wyeliminować koszty wyjazdy oraz noclegu. Oferowane zajęcia obejmują łącznie dwanaście godzin podzielone na dwa dni: sześć w sobotę oraz sześć w niedzielę.

Warsztaty uzależnienie Szczecin – atmosfera sprzyjająca poznawaniu siebie

Układając plan warsztatów, zawsze dbam o to, aby odbywały się one w naprawdę przyjaznej atmosferze. Robię wszystko, aby każdy z uczestników warsztatów czuł się na nich dobrze i mógł odkrywać siebie. Wspieram uczestników w pracy warsztatowej, będąc jej moderatorem i towarzyszem. Zawsze udzielam przydatnej informacji zwrotnej, z której uczestnicy mogą wziąć dużo dla siebie.

Szukasz dodatkowej formy pracy nad sobą? Zmagasz się z uzależnieniem, które chcesz skutecznie pokonać? Zależy Ci na bezpiecznej przestrzeni do rozwoju? Zapraszam na profesjonalnie prowadzone warsztaty z uzależnień w Szczecinie. To świetny sposób na pogłębioną pracę nad sobą, która przyniesie efekty.